2020 Mart Ayında Yayımlanacak Kore Dizileri


1 - Kingdom 2. Sezon
Ju Ji-Hoon, Bae Doo-Na ve Ryoo Seung-Ryong'un oynadığı “Kingdom Sezon 2” için poster ve fragman yayınlandı. Posterdeki başlık, "Kim hayatta kalacak?" Posterin ön tarafında üç baş oyuncu ve arka tarafta da Kraliçe olarak Kim Hye-Jun, Moo-Young olarak Kim Sang-Ho, Young-Shin olarak Kim Sung-Kyu, Jo Beom-Pal olarak Jun Suk-Ho, ve Min Chi-Rok olarak Park Byung-Eun bulunmaktadır.

-Yayım Tarihi: 13 Mart 2020 tarihinde Netflix'de yayımlanacaktır.


2 - Hospital Playlist

Cho Jung-Seok, Kim Dae-Myung, Jung Kyoung-Ho, Yoo Yeon-Seok, ve Jeon Mi-Do'nun oynadığı TVN kanalının “Hospital Playlist” dizisi için vurgulayıcı fragman yayınlandı. 

Fragman, 5 ana karakterin isimlerini ve kişiliklerini ilk kez ortaya koyuyor.
Fragmanda sırasıyla, Jeon Mi-Do, Song-Hwa'yı oynuyor. Fakülte yıllarından beri arkadaş olan 5 karakterin içinde kadın olarak sadece o var. Kim Dae-Myung, Seok-Hyeong'u oynuyor. Sosyal biri değildir ve ana kuzusudur. Cho Jung-Seok, Ik-Joon'u oynuyor. Arkadaşlarının aksine çok dışa dönüktür ve akademisyenlerin içinde daima bir numaradır. Jung Kyoung-Ho, Joon-Wan'ı oynuyor. Çok yetenekli bir cerrahtır, ama insanlara döver gibi açıklama yapıyor. Son olarak, Yoo Yeon-Seok, Jung-Won'u oynuyor. Nazik bir doktordur, ama hastanenin dışında çok hassastır.

12 Mart 2020 tarihinde Güney Kore'de yayıma girecektir.


3 - Yoobyeolna! Chef Moon

Moon Seung-Mo (Eric) ünlü bir şeftir. Ailesinin bir yangında ölmesi nedeniyle  Seoha köyüne yerleşir. Yoo Yoo-Jin'in (Go Won-Hee) aniden ortaya çıkmasıyla, yaşadığı sakin hayat birden değişir. Bu arada, Yoo Yoo-Jin, Yoo Bella adı altında çalışan bir firmada dünyaca ünlü moda tasarımcısıdır. Bir gün araba kazası geçirir. Araba kazası yüzünden, hafızasını tamamen kaybeder ve o da kendini Seoha köyünde bulur. Çok eksantrik davranmaktadır, bu da sürekli bela çıkarmasına neden olur. Bu davranışları yüzünden lakabı “Yoobyeolna” (çok eksantrik) olmuştur.

Yayım Tarihi: 6 Mart 2020


4 - When the Weather is Fine

Hye Won iyi bir karakteri olan sıradan bir kadındır. Çocukluğundan beri viyolensel çalar. Çello çalma yeteneğiyle sosyal yaşamı başlamıştır ama bu süreçte çok yara almıştır. Bu nedenle insanlara güvenmez ve kalbini başkalarına kapatır. Hye Wo Seul’deki hayatından bıkıp yorulduğu için memleketi Bookhyun köyüne geri dönmeye karar verir. Orada Eun Seob ile tanışır. Eun Seob orada “Goodnight Bookstore” isimli kitabevini işletmektedir. Basit bir hayatı vardır. Uyanır, kahve içer, kitap okur ve bloguna yazar. Eun Seob’un günlük hayatı Hye Won’la tanıştıktan sonra değişmeye başlar.

Yayım Tarihi: 24 Şubat - 14 Nisan 2020 arası.


5 - Welcome

Sol-A 20’li yaşlarının ortasında bir kadındır ve bir grafik tasarım şirketinde çalışmaktadır. Bir webcomic sanatçısı olmayı hayal eder ve sosyal bir insandır. Bir gün sokakta bulduğu bir kediyi eve götürür. Sol-A, Hong Jo’nun sıradan bir kedi olmadığını bilmiyordur. Bu kedi insana dönüşme yeteneğine sahiptir. Bu kediyle yaşamaya başlayan Sol-A beklenmedik olaylara karışır.

Yayım Tarihi: 25 Mart - 14 Mayıs 2020 Arası.


6 - Hi Bye, Mama!

Dizi bir kazadan sonra ölen ve 49 gün boyunca, kocası Jo Kang Hwa (Lee Kyu Hyung) ve kızına hayalet olarak dönen Cha Yoo Ri (Kim Tae Hee) hakkındadır.

Yayım Tarihi: 22 Şubat - 12 Nisan 2020 Arası.


Kaynak: Mydramalist.com

Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

Ana Sayfa

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *